aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mi i pazakonshëm nga Microsoft

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Mi i pazakonshëm nga Microsoft   Wed Oct 22, 2008 6:36 am

Mi i pazakonshëm nga Microsoft

Microsoft ka paraqitur një mi kompjuteri në formë harku me emrin Arc Mouse. Nuk duket fort keq, edhe pse nuk jemi të sigurt se sjell me vete ndonjë përparësi ndaj formës klasike të miut.Dimensionet e miut janë 58.8 mm x 112.78 mm, derisa ai mund të paketohet, që e bën shumë të lehtë për tu bartur nëse e përdorni laptop. Pos kësaj përparësi tjetër është se miu është wireless (pa tela), derisa pranuesi USB wireless është aq i vogël sa që mezi vërehet.Arc Mouse vjen në ngjyrë të zezë dhe të kuqe, përderisa ai do të gjendet në shitje në fund të muajit shtator me çmim prej 59.95 dollarë.

www.microsoft.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Mi i pazakonshëm nga Microsoft
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Interneti-
Kërce tek: