aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Telefononi në automjet më gjatë dhe me më shumë kualitet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Telefononi në automjet më gjatë dhe me më shumë kualitet   Wed Oct 22, 2008 6:38 am

Sony Ericsson sot ka paraqitur zmadhuesin për automjet me kohën më të gjatë të bisedës dhe pritjes. Me telefon ai lidhet me anë të Bluetooth, gjersa montohet në pjesën e sipërme para kokës së vozitësit.HCB-108 është pajisje me dizajn elegant dhe mundësi të shkëlqyera. Atë mund ta bartni shumë lehtë nga njëri automjet në tjetrin, e madje ta përdorni edhe në zyre.

Me një kohë mbresëlënëse të bisedës prej 25 orësh dhe kohë në pritje deri në një muaj, duket se ky zmadhues do të bëhet një gjë shumë e pazëvendësueshme për vozitësit.

Falë sistemit për zvogëlimin e jehonës, mbytjes së zërit dhe përpunim digjital të sinjalit, bisedat tuaja do të janë të qarta sikur të janë duke e bërë nga qetësia e dhomës tuaj.HCB-108 do të demonstrohet në bashkëpunim me automjetin e ri të prodhuesit Saab në panairin e automjeteve në Paris më 4 tetor, derisa në shitje del pak kohë pas tij
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Telefononi në automjet më gjatë dhe me më shumë kualitet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Interneti-
Kërce tek: