aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përfitoni duke paguar me KosPay

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Përfitoni duke paguar me KosPay   Wed Oct 22, 2008 6:40 am

Përfitoni duke paguar me KosPay
KosPay ju mundëson që nga shtëpia të bëni shitblerje duke kursyer kohën dhe mundin e mbi të gjitha ju do të kurseni të hollat tuaja.
Që t’ju shmangeni pritjeve të bezdis’shme në radhë për të paguar shërbime të ndryshme, që të mos bredhni nga një shitore në tjetrën por t’i kryeni të gjitha shërbimet nga shtëpia, 24 orë në ditë e 7 ditë në javë, pa pasur nevojë që të shpenzoni qoftë edhe një telefonatë të vetme. KosPay ju mundëson këtë, e në të shumtën e rasteve me çmime akoma më të lira se ato standarde.
Duke qenë shërbimi i vetëm i pagesave online në Kosovë dhe rajon, KosPay është duke u zhvilluar hovshëm si për nga funksionaliteti dhe ofrimi i mundësive të reja, po ashtu edhe për nga shtimi i klientelës.
Tashmë përmes KosPay ju mund të paguani edhe shërbimet që i ofron Kujtesa, lider i shërbimeve të internetit në Kosovë.
Ju thjesht duhet të jeni anëtar i regjistruar i KosPay dhe do të ju ikni pritjeve të gjata në radhë duke pasur mundësinë që këtë shërbim ta kryeni nga shtëpia.
Mbi të gjitha, KosPay ofron një shumë kredit extra të shërbimit Kujtesa VoIP për të gjithë ata që bëjnë pagesën e internetit në Kujtesa përmes KosPay. Pra shijoni kënaqësinë duke paguar online dhe përfitoni në kohë, mund, dhe të holla.
Të gjitha firmat të cilat sheshin produktet e tyre përmes KosPay mund t’i gjeni në faqen
duke klikuar mbi butonin “Dyqane” në shqip, apo “Shops” në anglisht.


Kodi:
www.kospay.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Përfitoni duke paguar me KosPay
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Interneti-
Kërce tek: