aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Google Chrome (BETA) Browser

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Google Chrome (BETA) Browser   Wed Oct 22, 2008 6:48 am

Ky eshte browseri me i ri esht me i shpejt se krejt browserat e tjer ket e ka perpunuar google.com esht i ri dhe ka vend te fundit prej browserave tjer

Demo:Shkarko:

http://www.google.com/chrome?hl=en
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Google Chrome (BETA) Browser
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Interneti-
Kërce tek: