aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Safari Browser

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Safari Browser   Wed Oct 22, 2008 6:53 am

--------------------------------------------------------------------------------

Kjo esht 1 browser me emrin Safari esht si internet explorer mozila esht ma e shpejt prej internet explorer dhe ka vend te 3 ne bot per browser

Demo:


Shkarko:

http://www.apple.com/safari/download/
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Safari Browser
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Interneti-
Kërce tek: