aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Security Token Error[Hide] Sid's..Rregulloni Problemin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Security Token Error[Hide] Sid's..Rregulloni Problemin   Wed Oct 22, 2008 2:17 pm

Besoj se shum prej juve ju ka ndodh qe kur e keni instalur Pluginin ajax-product-sids_hide_v0.3.5 keni pas probleme me postu ne forum apo ndonj tjeter ku ju ka thene që "Security Token Error".Ja si e rregulloni këtë:
E merrni Fajllin ajax-product-sids_hide_v0.3.5-vborg-en.xml kerkoni për:

Cito:
unhide.send("do=whatever&p="+postid+"&all="+old);

Zëvendësoni ate me kete:

Cito:
unhide.send("do=whatever&p="+postid+"&all="+old+"& securitytoken=" + SECURITYTOKEN);

Ruje dhe Riinstaloni perseri Pluginin.
Tuto By Grannqe by me
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Security Token Error[Hide] Sid's..Rregulloni Problemin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: vBulletin-
Kërce tek: