aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta shikojm Kush mundet te menaxhoj Forum (Kush Ka Full Acces )?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Si ta shikojm Kush mundet te menaxhoj Forum (Kush Ka Full Acces )?   Thu Oct 23, 2008 5:08 am

Nese jeni webmaster dhe deshironi qe ta dini se kush e menaxhon forumin tuaj perveq teje at`her shkoni kshtu

admincp<Grupet E Përdoruesave<Leja E Administratorit<Pastaj Aty Dalin antart te cilen e menxhojn kete forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Si ta shikojm Kush mundet te menaxhoj Forum (Kush Ka Full Acces )?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: vBulletin-
Kërce tek: