aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te bejme ban ip ne vbulletin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Si te bejme ban ip ne vbulletin   Thu Oct 23, 2008 5:08 am

Per tja bere antarit ip banned shkoni kshtu !!..
Se pari tek admin cp
Opcionet e forumit / opcionet e forumit / user banning options
Pastaj tek banned ip e shkrun ip aty dhe eben save
dhe antarin e ke bere ban ip ai nuk mundet me hy me .. !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Si te bejme ban ip ne vbulletin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: vBulletin-
Kërce tek: