aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ti beni temat privat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Si ti beni temat privat   Thu Oct 23, 2008 5:09 am

Se pari hyny tek admin cp
Grupet e Perdurueseve/Grupet e Perdurueseve/
e zgjedh antaret e thjesht dhe e ban Forum Permission dhe aty e e zgjedh forumin qe prefeon
te mos publikohet per kete grup dhe e bene te gjitha Tiket per JO.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Si ti beni temat privat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: vBulletin-
Kërce tek: