aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ti levizim temat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Si ti levizim temat   Thu Oct 23, 2008 5:09 am

Se pari shkoni tek forumi psh
Tutoriale e zgjedh 1 teme qe don me e bart
DHe kah fundi i temes ja beni 1 tick ati katrorit te vogel
Pastaj ne fund te temave tek Moderimi aty tek ajo shigjeta
klikoni leviz mesazhin dhe ebeni verpo dhe e levizni tash
ku te doni psh tek hacking dhe ebeni leviz temat dhe kryhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Si ti levizim temat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: vBulletin-
Kërce tek: