aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pergjigjet e shpejta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Pergjigjet e shpejta   Thu Oct 23, 2008 5:10 am

Per ta hekur at qe del klikoni tek ikona e siperme per tu pergjigjur temes
Duhet te hyny ne cpanel opsionet e forumit / opsionet e fourmit / Message Posting and Editing Options > Quick Reply

DHe e beni save dhe do tju regullohet flm per mirekuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Pergjigjet e shpejta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: vBulletin-
Kërce tek: