aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 IDM Ultra Edit v14.00 Plus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: IDM Ultra Edit v14.00 Plus   Wed Oct 22, 2008 5:27 am

Info:


Kodi:
Ultra Edit esht nje text editor, programmer's editor, dhe hex editor i cili perdoret per te editu HTML, PHP, javascript, Perl, C/C++, dhe te gjuheve tjera programuese.

* Key text editing features
* Programmer's features
* Database handling features
* File management features
* Printing features
* Text editing features (HTML, CSS, etc.)
* Search and replace features
* Project/workspace features
* Editor display and customization features
* Formatting features (text, XML, etc.)
* Column/block editing features
* Macro and scripting features
* Advanced configurable features
* Window management features
* Help and support features
* Additional features
* Hex editor featuresDownload:


Kodi:
rapidshare.com IDM_UltraEdit_v14.00_Plus_1.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
IDM Ultra Edit v14.00 Plus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Programe-
Kërce tek: