aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te shkarkojm nga flyupload.com

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Si te shkarkojm nga flyupload.com   Wed Oct 22, 2008 6:16 am

Si te shkarkojm nga flyupload.com
Nese ju ka rasti qe te shkarkoni nga sherbimi FlyUpload.com atehere e keni pare qe duhet te klikoni disa here me radhe qe te filloj shkarkimi.

Fillimisht shkoni ne linkun per shkarkim dhe posht klikoni Continue Download

Pasi qe klikoni kete link do tju hapet faqja me link Click ten times to download this file ,apo varesisht sa here ju paraqitet.

Ju mos klikoni ne ate link por shikoni ne address bar do te shihni qe lart linkut per shkarkim direct i eshte shtuar kjo: http://www.flyupload.com/thankyou?URL=

Kete pjes e fshini ,pra nese ka qene :

http://www.flyupload.com/thankyou?UR...yMw==&c=MTA%3D

Atehere ju e fshini http://www.flyupload.com/thankyou?URL= dhe mbetet:

http://www4.flyupload.com/dl?fid=987...yMw==&c=MTA%3D

Tani vetem klikoni ne kete link dhe do te filloj shkarkimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Si te shkarkojm nga flyupload.com
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Interneti-
Kërce tek: