aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkarko Nga Rapidshare Pa limit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Shkarko Nga Rapidshare Pa limit   Wed Oct 22, 2008 6:20 am

Shkarko Nga Rapidshare Pa limit

--------------------------------------------------------------------------------

Sic e dijm problem kemi me shkarkimin ne Rapidshare per shkak qe na duhet Premiumi !!

90% Te Vizitorve nuk kajn Premium dhe po kerkojn metoda

per me mujt me shkarku sa te duan pa premium

Une e gjeta nje metod dhe mua personal me punon,dhe shpresoj qe do tju punoj edhe juve.

Shkojm:

E Hapim NOTEPAD

e bojm paste kete CODE:

@echo off

echo ipconfig /flushdns
ipconfig /flushdns

echo ipconfig /release

ipconfig /release

echo ipconfig /renew

edhe e ruajm ne formatin .bat psh kshtu:

emri.bat

Dhe kur te na shfaqet Limit e hapim kete file dhe perseri shkojm ne

rapidshare dhe aty nuk do te mundeni te shkarkoni,pastaj pasi qe te shkarkoni

do tju shfaqet perseri limit dhe ju shkoni hapeni perseri kete filen e krijuar

dhe ter kohen shkoni ashtu me radh...mua me funksionoj shpresoj qe do tju funksionoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Shkarko Nga Rapidshare Pa limit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Interneti-
Kërce tek: