aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si eshte kjo puna e IP-se se e kam degjuar ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Si eshte kjo puna e IP-se se e kam degjuar ?   Wed Oct 22, 2008 6:23 am

Do te ishte e veshtire perseri te permendja te gjithe trojanet, por per me shume info veproni si me siper.
By YooPs www.alh-crew.li
Ok atehere grupi, shpresoj se po familiarizoheni sado pak me termin IP dhe rendesine e tij ne boten e netit.
Gjetja e adrese IP eshte dicka mjaft e thjeshte per sa kohe ekziston lidhje DIREKTE ndermjet jush e viktimes. Ne raste te kunderta mund te perdoren teknika reversing , por fatkeqesisht nje shpjegim i tyre ketu do te hante shume kohe e do te ishte i veshtire, keshtu qe po i leme keto teknika te jene subjekt tutorialesh shtese te mevoneshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Si eshte kjo puna e IP-se se e kam degjuar ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Interneti-
Kërce tek: