aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Porsche fillon paraqitjen e Panameras

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Porsche fillon paraqitjen e Panameras   Wed Oct 22, 2008 6:26 am

Edhe pse kanë mbetur edhe disa muaj deri tek paraqitja zyrtare e limuzinës Panamera nga Porsche, prodhuesi nga Shtutgarti ka vendosur që sot të filloj me fushatën e marketingut.
Edhe pse gjatë vitit të fundit kemi parë më shumë fotografi spiune të Panameras sesa foto skandaloze të pop këngëtares Britney Spears, që është një masë e madhe e fotografive, megjithatë na gëzon njoftimi i parë zyrtar nga Porsche.

Dorën në zemër, fotografia nga Shtutgarti nuk zbulon asgjë që nuk e kemi ditur më parë, përveç se korniza e ndriçimit do të jetë në formë të pikës me drita ditore LED.

Automjeti më së hershmi do të duhej të paraqitej në mesin e vitit 2009, e në fillim do të pajiset një numër i motorëve V8 me turbo-mbushës dhe atmosferik me benzinë dhe një me benzinë më i dobët V6.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Porsche fillon paraqitjen e Panameras
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Interneti-
Kërce tek: