aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si ti japim aces full administratorit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: si ti japim aces full administratorit   Thu Oct 23, 2008 5:09 am

Se pari hyny ne admin cp
Pastaj gruped e pordoruesve
Leja e administraotrit
Edito lajmet
Te gjitha po dhe save
Dhe administratori do te ket acess full
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
si ti japim aces full administratorit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: vBulletin-
Kërce tek: