aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Microsoft Office Genuine Advantage

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Microsoft Office Genuine Advantage   Wed Oct 22, 2008 5:22 am

Punon me te dyja verzionet 2003 dhe 2007. Punon ne x86 &x64 Win XP, Win Vista dhe Win Server. Gjithshtu aktivizon dhe tiral verzionet.

Works with both 2003 and 2007 versions. Works on x86 & x64 on Win XP, Win Vista and Win Server. Also activates trial version.

Download:


Kodi:
rapidshare.com Microsoft_Office_Genuine_Activator-STEALTH_triniwarez_.rar
Mediafire:


Kodi:
mediafire.com ?5attzgqmndk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Microsoft Office Genuine Advantage
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Programe-
Kërce tek: