aLL p0wereD bY Grannqe

Ky forum oo ne Perpunim
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ushtro Gjuhen Angleze Ne Internet - Headway-

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0HeaD ' Grannqe
Admin


Numri i postimeve : 173
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Ushtro Gjuhen Angleze Ne Internet - Headway-   Wed Oct 22, 2008 6:14 am

Se pari hyni ne linkun - www.oup.com/elt/headway

Pastaj ne anen e djathte te Webfaqes i shihni disa libra te cilat brenda atyre i kane nivelet si keto ;

1.Beginner
2.Elementary
3.Pre-Intermediate
4.Intermediate
5.Upper-Intermediate
6. Advanced


Ju duhet te zgjidhni nje nivel apo liber dhe brenda tyre do te keni ;
Grammar - ushtrim gramatike
Test Builder - nje test per ta zgjidhur
Vocabulary - Ushtrim Fjalori
EveryDay English - Ndegjim , Praktikim Dialogu te HeadWay
Games - Argetohu dhe njekohesisht meso gjuhen Angleze.


Shpresoj qe u kuptuam , mund tju them qe eshte shume leht.

E Pash kete tem tek Tutorialet dhe vendosa qe edhe une ta postoj ne menyren time tek Forumi Internet sepse kjo ka lidhje me internet sepse eshte ONLINE per ta mesuar gjuhen Angleze.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://prohead.albanianforum.net
 
Ushtro Gjuhen Angleze Ne Internet - Headway-
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
aLL p0wereD bY Grannqe :: Interneti-
Kërce tek: